poniedziałek, 18 marca 2013

Witam wszystkich! :)


    Mówi się, że najtrudniej jest zacząć. I jest w tym sporo racji! Pierwsza notka, początek. Stworzyłam tego bloga z miłości do słodyczy. Nie wyobrażam sobie dnia, w którym nie zjadłabym jakiejkolwiek słodkości. Staram się sprawiać tym sobie jak największą przyjemność, w związku z czym wytrwale szukam nowości, ciekawych smaków, niebanalnych połączeń, jestem otwarta na każdy rodzaj słodyczy. 
      Ten blog ma stać się dla mnie częściowo pamiętnikiem, utrwaleniem tych chwil w Niebie na Ziemi :) Zdaję sobie także sprawę z faktu, iż nie każdy pozwala sobie na tego rodzaju rozkosz każdego dnia- z najróżniejszych powodów. Zatem gdy raz na jakiś czas chcecie kupić coś pysznego, musicie mieć pewność, ze ten zakup Was nie rozczaruje i jest warty kalorii, pieniędzy i utraty zdrowia w ramach akcji „przecież warzywa są zdrowsze niż słodycze” :D Sama mam z tym problemy, posmakowałam w życiu tyle pyszności, ze miesza mi się, co było dobre, a co miałam ochotę wyrzucić natychmiast po otwarciu. W związku z tym zamierzam umieszczać tu zdjęcia, opisy i może jakieś jeszcze ciekawostki dotyczące słodyczy, które trafiły z jakichś powodów w moje ręce (i usta :P). Wierzę, że ten blog pozwoli mi rozwiązać ten problem, a jeśli zaciekawi choć jedno z Was- jest warto go prowadzić. :)
Ogłaszam zatem poszukiwania!
Poszukiwane jest...
Coś...
Żywe...
Martwe...
... lub na słodko! <3

xoxo, Słodyczoholiczka

1 komentarz:

  1. super pomysł:) sama nie jadam słodyczy, ale czasami faktycznie muszę coś zakupić, więc Twój blog może mi pomóc w dokonaniu dobrego wyboru:) będę zaglądać:)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo serdecznie dziękuję Wam za każdy komentarz, chętnie odpowiem na każde pytanie, liczę też na różne sugestie. Z przyjemnością zajrzę do Was i na pewno zostanę na dłużej! :)